Poznaj naszych mentorów – Marcin Mitzner

14 lutego, 2024
Marcin Mitzner – dyrektor programowy GD Events, trener STOP i twórca ponad 400 gier edukacyjnych. Absolwent Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych, Akademii Pedagogiki Specjalnej i Szkoły Treningu Grupowego. Realizował projekty grywalizacyjne m.in. dla Narodowego Centrum Kultury, Muzeum Historii Polski, Fundacji Orange, Centrum Edukacji Obywatelskiej, Fundacji Cała Polska Czyta Dzieciom czy Instytut Pileckiego w Berlinie. Laureat Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej, Mazowieckiego Impulsu Kultury i Słoneczników Czasu Dzieci. Wykłada na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-społecznych i Szkoleń. Autor tekstów na temat gier, ich zastosowania i popularyzacji dla m.in Tekstualiów, Labib czy Nocy Bibliotek.
P.S. Marcin będzie pełnić również funkcję instruktora warsztatów, a także wygłosi prelekcję podczas konferencji.
Zajęcia prowadzone przez Marcina Mitznera:
  • program mentoringowy – Nowe technologie w kulturze
  • warsztaty kompetencji miękkich – storytelling
  • warsztaty kreatywne – projektowanie gier i grywalizacja

Zapisz się TUTAJ