Poznaj naszych instruktorów – Wojciech Gorczyca

20 lutego, 2024
Wojciech Gorczyca – konsultant zarządzania, mówca, coach, facylitator i psychoterapeuta. Przez kilkanaście lat osobiście kierował organizacjami z dużymi (100-300 osób) zespołami pracowników. Wraz z praktyką zawodową doskonalił model pracy oparty na Samoświadomości zespołów. Stworzył autorskie narzędzia zarządzania współpracą i dialogiem. Jako ekspert opracowuje strategie rozwojowe instytucji i przedsiębiorstw. Facylituje warsztaty diagnostyczne i projektujące.
Prowadzi szkolenia, treningi rozwojowe i interpersonalne oraz team i executive coaching dla organizacji biznesowych, instytucji publicznych oraz naukowych oraz non- profit. Od wielu lat jest członkiem zespołu poradni psychologicznej Sensity, ośrodka specjalizującego się w rozwoju osobistym oraz wsparciu kryzysowym i transformacyjnym. Były dyrektor naczelny TR Warszawa i Fundacji Muzeum Wojciecha Weissa. Pełnił funkcję wicedyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie oraz Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie. Pracował jako konsultant w międzynarodowej agencji Hill+Knowlton Strategies. W 2010 r. powołany przez Prezydenta Miasta Krakowa do Konwentu ds. Strategii Rozwoju Kultury w Krakowie. Członek komitetów sterujących programów finansowych, m.in. MKiDN i samorządowych.
Zajęcia prowadzone przez Wojciecha Gorczycę:
  • warsztaty kompetencji miękkich – Trendy

Zapisz się TUTAJ