Poznaj naszych mentorów – Artur Kawa

17 lutego, 2024
Artur Kawa – magister zarządzania kulturą, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Menedżer kultury, a od 2020 r. współpracuje z Legimi SA jako Opiekun Wydawców i Bibliotek. Wcześniej pracował jako specjalista ds. programowych w Estradzie Rzeszowskiej, gdzie odpowiadał za koordynację działań Rzeszowskiego Inkubatora Kultury.
Ukończył liczne kursy z zakresu księgowości w organizacjach pozarządowych oraz kadrowo-płacowych, a także brał udział w szkoleniach z obszaru ekonomii społecznej.
Jest inicjatorem dwóch fundacji, w których pełni funkcje zarządcze. Na stałe współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi.
Czynnie uczestniczył w pilotażowych seminariach dotyczących wpływu kapitału społeczno-ekonomicznego na przedsiębiorczość społeczną organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Od 2011 zaangażowany w tworzenie i koordynację społecznej kampanii promującej czytelnictwo o zasięgu krajowym. Laureat nagrody dla najlepszej kampanii PR „Złoty Spinacz” w 2012 roku, laureat I nagrody „Impactor PR” na najlepszą kampanię społeczną 2011 roku, laureat nagrody publiczności w plebiscycie internetowym Kampanie Społeczne 2011 roku, nominowany do nagrody Polskiej Izby Książki „PIKowy Laur” dla najlepszych dziennikarzy promujących czytelnictwo w mediach elektronicznych w 2011 roku oraz nominowany do nagrody „Papierowy Ekran” na najlepszy serwis promujący czytelnictwo w sieci w 2012 roku.
W wolnych chwilach angażuje się w działania woluntarystyczne na rzecz takich akcji, jak „Dziewczyny na Politechniki”, „IT for She”, UEFA EURO czy wraz z Fundacją Edukacyjną Perspektywy organizuje edukacyjne obozy technologiczne dla kobiet.
Zajęcia prowadzone przez Artura Kawę:
  • program mentoringowy – zarządzanie w kulturze
  • warsztaty kreatywne – witraż

Zapisz się TUTAJ

#mentor #instruktor #KAK #archipelagkultury