Poznaj naszych mentorów – Katarzyna Madera

15 lutego, 2024
Katarzyna Madera – kierownik Działu Organizacji Imprez w Estradzie Rzeszowskiej i Rzeszowskiego Inkubatora Kultury. Absolwentka kulturoznawstwa ze spec. animacji kultury w regionie i nauczycielską na Uniwersytecie Rzeszowskim, zarządzania na Politechnice Rzeszowskiej oraz metod wytwarzania oprogramowania na AGH, obecnie studentka Zarządzania Projektami na AGH.
Pracowała jako specjalista ds. digitalizacji w WiMBP w Rzeszowie, analityk danych w CEM Instytut Badań Rynku i Opinii Publicznej, animator kultury oraz kierownik filii w Rzeszowskim Domu Kultury. Inicjatorka działań wzmacniających oddolne inicjatywy kulturalne, pomysłodawczyni pomyślnie przeprowadzonego i kontynuowanego konkursu dotacyjnego dla młodych managerów kultury „DziałajMY”.
Zajęcia prowadzone przez Katarzynę Maderę:
  • program mentoringowy – Innowacje w kulturze

Zapisz się TUTAJ