Poznaj naszych mentorów – Marcin Dziedzic

15 lutego, 2024
Marcin Dziedzic – W swojej pracy stwarza ludziom warunki do uczestnictwa w Kulturze czyniąc ją ich nawykiem i sposobem na życie. Magister zarządzania kulturą, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego, muzyk, zaangażowany w działania w zakresie edukacji i animacji kultury. Od 2008 roku pracował w Rzeszowskim Domu Kultury jako instruktor zajęć muzycznych, później jako kierownik filii: Zalesie, Słocina, Biała, Drabinianka, Miłocin. Od 2015 roku jako Dyrektor Estrady Rzeszowskiej produkuje i odpowiada za największe przedsięwzięcia kulturalne w Rzeszowie m.in. Wschód Kultury – Europejski Stadion Kultury, Święto Paniagi, Festiwal Przestrzeni Miejskiej, Breakout Day’s, Sylwester miejski, Rockowa Noc, Karpaty na Widelcu, Tony Festiwal. Współtworzył program i pracował przy powstaniu Rzeszowskich Piwnic- Interaktywnej Instytucji Kultury, która obecnie jest działem Estrady Rzeszowskiej. W 2023 roku pracował nad programem aplikacyjny o tytuł „Europejska Stolica Kultury 2029” dla Miasta Rzeszowa. Prywatnie entuzjasta biegania i aktywnego stylu życia.
Zajęcia prowadzone przez Marcina Dziedzica:
  • program mentoringowy – Innowacje w kulturze
  • prelekcja w trakcie konferencji

Zapisz się TUTAJ

#mentor #prelegent #KAK #archipelagkultury