Depozyt poleca: Nora Roberts

10 listopada, 2023

W bibliotece Depozytu znajdziecie coraz więcej książek chyba wszystkim znanej Nory Roberts, a właściwie Eleanory Marie Robertson!

Ta amerykańska pisarka tworzy pod kilkoma pseudonimami: jako Nora Roberts, Sarah Hardesty i Jill March wydaje romanse, a jako J.D. Robb – kryminały z serii „In Death”.

Debiutowała w 1981 roku trylogią „Irlandzka wróżka”. W latach osiemdziesiątych XX w. zaczęła pisać książki, które stanowią połączenie romansu, powieści przygodowej i sensacyjnej. Była pierwszą autorką, którą przyjęto do Romance Writers of America Hall of Fame. Jest laureatką wielu nagród, które często otrzymuje od swoich koleżanek i kolegów po fachu, oraz należy do kilku zrzeszeń pisarzy.

Z ciekawostek: razem z drugim mężem Brucem Wilderem otworzyła księgarnię i podróżuje po całym świecie.

Zapraszamy do wypożyczania powieści Nory Roberts, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Książki dostępna są w katalogu bibliotecznym na zasadach dozwolonego użytku bibliotecznego. Tylko dla zweryfikowanych posiadaczy kart bibliotecznych.